Sekční a rolovací vrata

Hledáte ideální vrata pro váš garáž? Zkuste sekční nebo rolovací vrata!  Sekční vrata jsou prostorově úsporná a elegantní, ideální pro moderní domy. Rolovací vrata? Maximální bezpečnost a pohodlí s jedním stiskem tlačítka!  Navíc, obě mohou být skvěle sladěné s designem vašeho domova. Zvolte komfort a styl s našimi vraty! 

Realizace po celé ČR

Sekční vrata

Sekční garážová vrata jsou v dnešní době nejpoužívanějším typem garážových vrat. Vrata jsou složena ze sekcí o výšce 500, 555 nebo 610 mm, které vyjíždějí ve vodicích kolejnicích pod strop. Sekční garážová vrata mohou být vybavena motorem s dálkovým ovládáním a příslušenstvím, jako jsou integrované vstupní dveře, různé druhy okének, madla, kliky a další prvky.

Rolovací vrata

Ideální způsob zabezpečení a uzavření Vaší garáže jsou rolovací garážová vrata. Svou lehkou konstrukcí zajistí dostatek místa uvnitř i venku před ní. Jednou z velkých výhod rolovacích vrat je zachování volného prostoru stropu v garáži. Instalace vrat je možná bez stavebních úprav. I když je funkce vrat hlavně praktická, svým elegantním vzhledem se stávají moderním doplňkem každého objektu. Rolovací garážová vrata jsou jedním z konstrukčních typů vrat, který může být využit v privátním i v průmyslovém sektoru.

Získejte kalkulaci

Díky každodennímu zadání do výroby můžeme navíc doporučit nejrůznější výhody a designové prvky, vyplatí se zavolat a domluvit si schůzku na místě instalace. Důvěřuje nám již více než 2000 klientů.

Za svou práci ručíme

Možnost úprav

Instalace na místě