Hliníková okna a dveře

Hliníková okna: moderní, elegantní a trvanlivá řešení pro váš domov! Užijte si nižší účty za energii, skvělou zvukovou izolaci a dlouhou životnost. Vylepšete své bydlení s našimi hliníkovými okny – investice, která stojí za to!

Okenní systém ALURON AS 75

Moderní okenní tříkomorový systém AS 75 využívající moderní antibimetalické termické mosty, které zabraňují prohýbání profilů při jejich nadměrné povrchové teplotě. Systém splňuje aktuální i budoucí normativní požadavky na termickou izolaci.

Dveřní systém ALURON AS 75

Moderní dveřní tříkomorový systém AS 75 využívající moderní antibimetalické termické mosty, které zabraňují prohýbání profilů při jejich nadměrné povrchové teplotě. Systém splňuje aktuální i budoucí normativní požadavky na termickou izolaci.

Zdvižně-posuvný systém AS 178HS

Moderní inovativní sytém AS 178HS zdvižně-posuvných stěn nové generace umožňuje výrobu velikých posuvných prosklení s velmi nízkým prahem. Technické řešení umožňuje užívání i velmi váhově náročných konstrukcí, kde posuv je prováděn automaticky nebo mechanicky. 

Akustické dělící příčky ACS 38

Moderní systém ACS 38 akusticky izolovaných dělících stěn, boxů a přepážek. Charakterizuje se pohledově tenkými liniemi a splňuje maximální požadavky na rozměr prosklených ploch. Systém umožňuje vložení různého typu dveří – s dosud největší šířkou dveřního rámu dostupnou na trhu. 

Interiérový okenně-dveřní systém ACS 50

Moderní systém ACS 50 interiérových dělících stěn, včetně oken a dveří (i v dýmotěsném provedení). Systém má možnost aplikace bezrámových dveřních křídel (celoskleněných) a centrální osazení jednoduchého skla do Al profilů. Systém je specifický vysokými pevnostními charakteristikami a rovněž izolačními parametry.

Mrkněte na fotogalerii produktů Aluron