Okenní systém Elegant

Minimalismus, přímé linie, elegance. To je design, jaký byste u oken s jinými PVC profily hledali marně. Poznejte okenní systém ELEGANT, který nabízí alternativu k hliníku s vlastnostmi PVC.

Okna Elegant vytváří hezký domov

Technologie budoucnosti v designu nové generace. Okenní systém ELEGANT má vynikající tepelněizolační vlastnosti a díky recyklovanému jádru EcoPowerCore představuje ekologicky praktickou alternativu k hliníkovým oknům.

Získejte kalkulaci

Díky každodennímu zadání do výroby můžeme navíc doporučit nejrůznější výhody a designové prvky, vyplatí se zavolat a domluvit si schůzku na místě instalace. Důvěřuje nám již více než 2000 klientů.

Za svou práci ručíme

Možnost úprav

Instalace na místě

Mrkněte řezy Elegant

Mrkněte na 2 typy řezů. Předsazené křídlo a rovné křídlo. Elegant přesvědčí svým designem a navíc se vyznačuje vynikající hodnotou tepelné izolace Uf = 0,93 W/m2K. 6-ti komorový systém se stavební hloubkou 76 mm splňuje veškeré požadavky – jak pro novostavby, tak pro renovace.

6-ti komorový systém

Specializujeme se na všechny typy oken

Níže najdete ukázku například zdvižně posuvných dveří Elegant, které jsou instalovány přímo u jednoho z naších mnoha klientů.

Mrkněte jak vypadá Elegant v reálné instalaci

Máme pro vás náhled vzhledu oken edice Elegant.