Stínění

Odhalte tajemství efektivního stínění s našimi venkovními roletami, žaluziemi a vnitřními řešeními!  Uchovávejte klid a ochranu před sluncem, větrem i horkem. Zamilujte se do našich látkových rolet a proměňte svůj domov! 

Venkovní žaluzie CLIMAX

Venkovní žaluzie CLIMAX jsou nejpoužívanějším typem venkovního zastínění oken u domů a bytů. S předokenními žaluziemi zastavíte sluneční paprsky ještě před okny. Díky naklopení lamel můžete větrat a regulovat množství světla v interiéru. Venkovní žaluzie na míru využijete ve dne i v noci, chrání vaše soukromí a vytváří příjemné prostředí pro rodiny. Navíc vám ročně ušetří až několik tisíc korun za provozní náklady nezdravé klimatizace.

Venkovní rolety MINIROL

Venkovní rolety MINIROL do oken účinně slouží k regulaci světla, teploty a hluku mezi interiérem a venkovním prostředím. Stahovací venkovní rolety okna ochrání před nepříznivými vlivy počasí a opotřebením. Předokenní rolety, nebo chcete-li venkovní rolety na okna, jsou vhodné do všech typů obytných, občanských staveb a administrativních budov bez ohledu na fázi jejich dokončení.

Screenové clony MINIROL

Screenové clony MINIROL jsou typem stínicí techniky, který se umísťuje na venkovní straně okna nebo prosklené stěny. Screenové rolety umožňují průhled ven, takže zůstáváte v kontaktu s okolím. Pomocí venkovní screenové rolety snadno a efektivně zastíníte okna či prosklené plochy malých i velkých formátů. Venkovní screenové clony jsou vhodné pro všechny typy obytných, občanských a administrativních budov, ale i k zastínění zimních zahrad, teras, altánů, zahradních domů apod.

Vnitřní žaluzie ROLUX

Vnitřní žaluzie ROLUX stále představují nejrozšířenější způsob protisluneční ochrany. Výhodou je jejich jednoduchost, rychlost montáže, minimální údržba a především cenová dostupnost. Hliníkové žaluzie jsou použitelné prakticky do všech typů oken.Horní a spodní profil lze barevně kombinovat, na výběr je široká paleta lamel v různých barevných odstínech, v šířce 25 mm. Naklápění a vytahování lamel je prováděno pomocí řetízku. Žaluzie jsou dodávány v domykavém (celostínícím) provedení a jsou vybaveny boční silonovou fixací.

Látkové roletky CLIMAX

Vnitřní látkové stínění oken CLIMAX účinně reguluje množství světla v místnosti. Dekorativní látkové stínění je elegantní alternativou k vnitřním žaluziím. Látkové rolety Climax na míru chrání před slunečními paprsky i zvědavými pohledy sousedů. Plynule regulují přísun denního světla v interiéru. U rolety s látkou Zebra (den a noc) se střídají plné pruhy s průsvitnými.