Venkovní žaluzie CLIMAX

Venkovní žaluzie CLIMAX jsou nejpoužívanějším typem venkovního zastínění oken u domů a bytů. S předokenními žaluziemi zastavíte sluneční paprsky ještě před okny. Díky naklopení lamel můžete větrat a regulovat množství světla v interiéru. Venkovní žaluzie na míru využijete ve dne i v noci, chrání vaše soukromí a vytváří příjemné prostředí pro rodiny. Navíc vám ročně ušetří až několik tisíc korun za provozní náklady nezdravé klimatizace.

S krytem z hliníkového plechu

Hliníkový krycí plech zakrývá horní nosič i svazek lamel a při vytažení venkovní žaluzie je chrání před povětrnostními vlivy, barvu lze sladit s barvou žaluzií nebo fasády.

V samonosném provedení COMFORT systém

Používá se tam, kde není možnost na budovu uchytit horní nosič, předokenní žaluzie je v tomto případě kotvena pouze přes vodící lišty do ostění.

Podomítkové schránky pro venkovní žaluzie

Trendem posledních let jsou jednoznačně schránky pro venkovní žaluzie skryté pod fasádou domu. Díky tomuto řešení se zachovává maximální čistota architektonického řešení celého domu.

V nadokenním překladu HELUZ

Speciální stavební překlad určený pro umístění venkovní stínicí techniky slouží jako standardní nosný překlad. Horizontální žaluzie do nich lze montovat i po dokončení stavby.